H

Hublot vyjadřuje poctu ostrovu Capri těmito 30 limitovanými hodinkami

Dechberoucí krása jedinečného místa Blue Grotto na ostrově Capri se stalo inspirací pro novou limitovanou edici hodinek Classic Fusion Chronograph Special Edition Capri.

Blue Grotto, neboli Modrá jeskyně, je překrásný přírodní jev a inspirace pro novou speciální edici hodinek, kterou Hublot vzdává hold italskému ostrovu Capri již potřetí. Nová edice Classic Fusion Chronograph Special Edition Capri má jasně modrou barvu stejně jako voda, která se třpytí v hlubinách jeskyně. Hodinářská společnost Hublot připravila speciální edici hodinek exkluzivně v limitovaném počtu 30 kusů, které je možné zakoupit výhradně v butiku na ostrově.

„Ostrov Capri, symbolizující „la dolce vita“, je posetý tajnými zátokami, útulnými prosluněnými cestičkami, květinovými zahradami na útesech a balkóny lemovanými borovicemi, citróny a olivovníky. Perla jižní Itálie, která se může pochlubit závratnými výhledy na přepychovou Neapolskou zátoku, je skutečným pokladem, jenž inspiroval Hublot k založení místního butiku v roce 2017. A my si myslíme, že si zaslouží znovu oslavit,“ říká Ricardo Guadalupe, CEO Hublot.

Nejen do modré jeskyně

Design speciální edice Classic Fusion Chronograph Special Edition Capri byl inspirován úchvatnou estetikou Modré jeskyně plné krásných kontrastů, které se tvoří, jak křišťálově čistá voda odráží světlo na skalnaté stěny jeskyně. Pouzdro ve velikosti 45 mm je vyrobeno z leštěné černé keramiky s lunetou ve výrazné tyrkysové modři. Stejný odstín modré se vyjímá na kaučukovém pásku a na číselníku chronografu.

Srdcem hodinek je automatický strojek HUB1143 s rezervou nátahu 42 hodin. Letní nádech a moderní design tohoto unisexového modelu je ideální na nošení během těch nejdelších a nejteplejších dnů v roce, a to i kvůli volbě materiálu. Keramika je lehký, hypoalergenní materiál, který se zahřívá jen na tělesnou teplotu.

Tak na co ještě čekáte? Jede se na Capri!

CategoriesNezařazené