Z

Zpestřete si léto novými doplňky hravé značky Kipling

Vytoužené teplé a slunečné dny jsou konečně tady. Pojďte si je užít naplno, ruku v ruce se stylem – novými módními doplňky od Kipling! V letní kolekci objevíte množství stylů, které vaše léto plné dobrodružství promění v naprosto nezapomenutelné. 

Že je taška ART M ideálním letním doplňkem, není pochyb. Hodit se vám bude k vodě či na piknik do parku, určitě jí ale využijete i na cestách. Je z 38% vyrobena z recyklovaných materiálů a kromě její prostornosti určitě oceníte i lehkost a krásný pozitivní design. 

Neméně nápomocný vám na letních výletech bude i stylový batůžek SEOUL, který svým vzhledem přímo odráží slunečnou náladu. Recyklovaná síťovina a pevná tkanina, ze kterých je batoh vyroben, jsou voděodolné a tím pádem jako stvořené pro i ta nejnáročnější dobrodružství. Kromě vašich cenností tu bezpečně uložíte i notebook, jenž bude v polstrované kapse dokonale chráněn. 

A protože ledvinky znovu zažívají obrovský boom, doplnil Kipling svou kolekci i tímto stylovým doplňkem. Ledvinku FRESH můžete nosit podle svých potřeb – kolem pasu, přes rameno i jako crossbody kabelku.

CategoriesAgenda